Z ogromną satysfakcją informujemy o wyroku Sądu Apelacyjnego w Gdańsku, który PRAWOMOCNIE UNIEWAŻNIA umowę kredytową w CHF naszych Klientów zawartej z mBankiem. Warto nadmienić, że nasi klienci dzięki unieważnieniu umowy w ogólnym rozrachunku (po odliczeniu wszystkich kosztów) zyskali ok. 150 000 złotych. Kredyty frankowe coraz częściej są unieważniane przez sądy.

W dniu 13 grudnia 2021 roku Sąd Apelacyjny w Gdańsku wydał wyrok, w którym oddalił w całości apelację Banku od wyroku sądu I instancji unieważniającego umowę kredytu zawartą z mBank S.A. i zasądzającego na rzecz kredytobiorców całą żądaną przez nich kwotę. Sprawa była prowadzona przez Sąd Apelacyjny w Gdańsku pod sygn. akt I ACa 730/21.

Jak wynika z ustnych motywów wyroku:

Jest to kolejny już sukces naszego zespołu ds. Kredytów frankowych, który nadzoruje r.pr. Szymon Szuksztul.

Kolejny prawomocny wyrok pokazuje, że linia orzecznicza sądów, I- oraz II-instancji, jest po stronie Frankowiczów, kredyty frankowe pomimo wysiłków ze strony banków, aby przekonać opinię publiczną o odwrotnej sytuacji.

Naszym kluczem do sukcesu jest dobre przygotowanie do sprawy oraz prowadzenie jej przez doświadczonego i kompetentnego specjalistę z zakresu prawa bankowego.

Jeśli posiadacie Państwo kredyt w walucie obcej lub go już spłaciliście – zapraszamy do kontaktu. Bezpłatnie przeanalizujemy Państwa umowę, powiemy, jakie są szanse na wygraną z bankiem i przygotujemy dla Państwa strategię działania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.